Ženská kreativita

Máte to svoje čo vás baví a preto ste na týchto stránkach ♥ Alebo som vám pripomenula, že na to čo vás baví chcete mať čas? Ak áno, úprimne ma to teší. Mám radosť, keď mi študentky online kurzov napíšu, cez čo všetko sa dá v živote s pokojom preplávať, keď sa na malú chvíľku denne zastavíte pri tom, čo vám robí radosť.

Teraz malá hádandka 🙂 Každý deň je s nami. Je to dáma. Nikdy by neurobila nič, čo by neurobila skutočná dáma. Je silná a má rozhodujúce slovo. Nesie v sebe eleganciu. Je v nej kus umenia. Najkrajšia je, keď sa pestuje.( ŽENSKÁ KREATIVITA ♥♥♥ )

Kreativita je dar, ktorý my ženy máme od prírody v sebe. Niekedy v príliš rýchlom tempe na tento poklad zabúdame. Pre jeho pripomenutie som do online klubu “MAJME ČAS na to, čo nás baví” zaradila špeciálnu časť s názvom KREATIVITA.

Ako sa opäť venovať svojmu hobby

Ak je to už dávnejšie, čo ste sa venovali svojim koníčkom, mám pre vás jeden nápad. Volá sa to Kreatívny DIÁR a je to miesto, kde si môžete uložiť svoje nápady, nákresy, inšpiratívne obrázky alebo svoje návrhy. Všetky si občas odkadáme kúsky, ktoré sa nám páčia.

V online klube je 7-dňový návod ako si vytvoriť Kreatívny DIÁR. Na každý deň je určené jedno krátke video a už len ich vypočutie je taký malý reštart, ktorý by vám mohol napomôcť vrátiť sa k tomu, čo vás baví a čo vám robí radosť. Stihnete to v rámci úvodného 30-dňového členstva.

Pohľad na časť “Ako si vytvoriť Kreatívny DIÁR” vo vnútri online klubu

Ako to vo vnútri online klubu vypadá si pozrite na nasledujúcom videu:

Ako si nájsť čas pre seba?

Podľa mnohých výskumov trvá zmena návykov minimálne 21 až 28 dní. Hlavná otázka, ktorú možno pri návrate k svojmu hobby budete riešiť bude: “Kde vziať na to čas?”

Aj preto je v prvom mesiaci plného členstva v klube zaradený time manažement. Možno vás obsah ďalšieho tréningu príjemne prekvapí.

Pohľad na časť “Ako pracovať s Kreatívnym DIÁROM” vo vnútri online klubu

Ako zostať pri tom, čo vám robí radosť ?

Možno je to úsmevné, ale prenesené do bežnej reality dňa ženy, ktorá je manželkou, matkou, pracuje a denne sa stará o svoju rodinu a domácnosť to skutočne je dôležitá otázka.

Nestačí iba čítať o tom, aké je dôležité vyživovať v prvom rade seba a svoju dušu, aby sme následne mohli rozdávať lásku a radosť. Robiť radosť aj sebe je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré by sme mali vedieť :

  • pretože je to pre naše duševné aj fyzické zdravie zásadné,
  • svojim príkladom by sme to mali naučiť aj naše deti.

Ako pomoc pre túto našu veľkú vec je v online klube pripravený program “Pestovanie zvyku robiť si Kreatívny DIÁR priebežne”. Je to fajn, keď vieme, že v tom nejdeme samy a že nás môže niekto občas trochu potiahnuť. Je naplánovaný na druhý mesiac členstva v klube – teda práve ten, keď je to najviac treba.

Pohľad na časť “Pestovanie zvyku tvoriť si Kreatívny DIÁR priebežne” vo vnútri online klubu

Online klub je miesto, kde môžete počas úvodného 7-dňového členstva za 1 EUR svoj návrat k vlastným kreatívnym chvíľkam vyskúšať. Ak sa vám to bude s nami páčiť, budem sa tešiť ak sa zdržíte dlhšie.

Okrem témy kreativta je v online klube dostupných ešte veľa ďalších online kurzov s témami paličkovanie, farbenie a art-recy. Určite ste už zvedavé 🙂  tak kliknte tu »

Ivana Gemzická
Autorka projektu MAJME ČAS, ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a online textilných dielní na weboch "Paličkovanie ON-LINE">>, "Hodváb ON-LINE">> a "ART-RECY-FÓRUM">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX

 

 

EŠTE NIE STE ČLENMI KLUBU?

Čaká vás tu:

  • okamžitý prístup do 29+ online kurzov a návodov, videonávody na tvorbu Kreatívneho DIÁRA, pravidelne nové: video-lekcie, návody, inšpirácie.
Komentáre
  • KREATIVITA ako LIEK

    Stiahnite si 6 liečivých trikov s okamžitým účinkom »

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Facebook