[Videorozhovor] Kreativita a úprimnosť k sebe

Pre prirodzený prúd kreativity je dôležité byť k sebe úprimný. Obdivujem ľudí, ktorí to dokážu a keď to u niekoho vidím, želám si aby som to tiež vždy vedela. Vedieť k sebe a k svojej duši vpustiť radosť aj bolesť. Vedieť ich prežiť a predýchať. A potom, keď sa nám to podarí, pozrieť sa späť a uvidieť, že sme možno ďalej ako sme dúfali.
V rozhovore, ktorý mám dnes pre vás je hodne zatiaľ neprezradeného. Prezrádzam to, pretože by nebolo fér písať o úprimnosti a nebyť úprimný, hovoriť o kreativite a netvoriť. Bola som absolútne úprimná a odpovedala som na všetky – aj na nečakané otázky Slávky Harcegovej z Ars Vivendy. Ak máte chvíľku, pustite si nás, stojí to za to:
Želám Vám pohodové počúvanie,
I.
Ivana Gemzická
Autorka projektu MAJME ČAS, ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a online textilných dielní na weboch "Paličkovanie ON-LINE">>, "Hodváb ON-LINE">> a "ART-RECY-FÓRUM">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX

 

 

EŠTE NIE STE ČLENMI KLUBU?

Čaká vás tu:

  • okamžitý prístup do 29+ online kurzov a návodov, videonávody na tvorbu Kreatívneho DIÁRA, pravidelne nové: video-lekcie, návody, inšpirácie.
Komentáre
  • KREATIVITA ako LIEK

    Stiahnite si 6 liečivých trikov s okamžitým účinkom »

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Facebook