Paličkovanie

Online kurzy paličkovania sú časťou programu online klubu „MAJME ČAS na to, čo nás baví“. V tomto článku vám jednotlivé online kurzy predstavím. Počas členstva v klube sú online kurzy členom prístupné v plnom rozsahu všetky a súčasne. Ako  online kurzy paličkovania vo vnútri online klubu vypadajú si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Vzory na jeden večer

edlohy a videonávody na paličkovanie v tejto časti sa hodia na jeden večer. Ak máte chuť upaličkovať si len tak pre radosť niečo malé alebo ak potrebujete darček do zajtra – toto je presne ono.

Pohľad na časť “Vzory na jeden večer” vo vnútri online klubu

4-týždňové online kurzy paličkovania

Ak chcete s online klubom paličkovať dlhšie, budú sa vám hodiť ucelené mesačné programy. Zatiaľ je ich v online klube päť. Sú stavané tak, aby ste mali na každý týždeň jeden nový vzor. Nájdete tu zoznam vecí, ktoré budete potrebovať, predlohy na paličkovanie, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť a samozrejme videonávody na každý vzor.

Pohľad na časť “4-týždňové ucelené programy” vo vnútri online klubu

Táto časť obsahuje videonávody na 20 rôznych vzorov. Pre lepší prehľad si pozrite video v úvode článku.

Základný online kurz paličkovania

Aby bolo možné zužitkovať “paličkovaciu ponuku” online klubu, pridala som tu aj prvé tri lekcie základného online kurzu paličkovania. Nájdete tu všetko, ak chcete s paličkovaním začať.

Pre mierne pokročilých je tu aj pásiková čipky, otáčanie v rohu a otáčanie v oblúku a okrasné väzby.

Pohľad na časť “Základný online kurz paličkovania” – prvé tri lekcie.

Online klub je miesto, kde môžete počas úvodného zľavneného týždňového členstva za 2,- EUR paličkovanie s nami ochutnať. Ak sa vám to bude s nami páčiť, budem sa tešiť ak sa zdržíte dlhšie.

Okrem paličkovania je v online klube dostupných ešte veľa ďalších online kurzov a tém. Určite ste už zvedavé 🙂 tak kliknte tu »

Ivana Gemzická
Autorka projektu MAJME ČAS, ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a online textilných dielní na weboch "Paličkovanie ON-LINE">>, "Hodváb ON-LINE">> a "ART-RECY-FÓRUM">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX

 

 

EŠTE NIE STE ČLENMI KLUBU?

Čaká vás tu:

  • okamžitý prístup do 29+ online kurzov a návodov, videonávody na tvorbu Kreatívneho DIÁRA, pravidelne nové: video-lekcie, návody, inšpirácie.
Komentáre
  • KREATIVITA ako LIEK

    Stiahnite si 6 liečivých trikov s okamžitým účinkom »

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Facebook