Dôležité: Váš ebook zdarma "Kreativita ako liek" je na ceste k Vám! Dostanete ho
za 5-10 minút na emailovú adresu, ktorú ste zadali. Medzitým nakuknite nižšie a zistite ako ľahko môžete prísť k vlastnému hobby za 7 dní.

Vyskúšajte  online klub MAJME ČAS na to, čo nás baví na 7 dní len za 2 EUR

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX !

Centrum online kurzov, vzorov, návodov a inšpirácií.
Podpora na  ceste k vašej kreativite, online tým lektorov.

Získajte prvých 7 dní za 2,- EUR, ďalej potom 27,- EUR za mesiac.
Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.

SLOBODNE KREATÍVNY ZNAMENÁ ŠŤASTNÝ

Vstupom do online klubu "MAJME ČAS na to, čo nás baví" získavate:

 • prístup do mentoringovej časti KREATIVITA
  kde na vás čakajú tréningy "Ako si vytvoriť Kreatívny DIÁR za 7 dní", tréning "Ako pracovať s Kreatívnym DIÁROM" a tréning "Pestovanie zvyku tvoriť si Kreatívny DIÁR" a mnohé ďalšie praktické inšpirácie.
 • prístup do 9 online kurzov paličkovania
  V členskej sekcii získate prístup k piatim 4-týždňovým online kurzom, 3 návodom na jeden večer a základnému online kurzu paličkovania.
 • prístup do online kurzu recyklovania
  V časti ART-RECY nájdete spracované recyklovanie prírodných materiálov pomocou tužidla Powertex.
 • prístup do online kurzu farbenia a batikovania
  Základy farbenia, batika a špeciálne spôsoby ako tvoriť pomocou farieb
 • prístup do online kurzu práce s hodvábom
  Základy práce s hodvábom, na ktorých môžete ďalej stavať.
 • každý mesiac online workshop
 • podpora komunity a lektorov

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX !

Získajte prvých 7 dní za 2,- EUR, ďalej potom 27,- EUR za mesiac. Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.


Referencie

Online workshop listy bol velmi zaujímavý. Tak ako všetko od vás. Mna osobne asi najviac zaujali tie rôzne techniky farbenia. Niekedy by som sa chcela ešte k tomu vrátit a niektoré aj vyskúšať. Bola som prihlásená aj v jesennom online klube, takže sa to pekne doplnilo, ako skladačka.
Zuzanaaktuálne na MD, absolventka online kurzov paličkovania a online workshopov
Dobrý deň, októbrové listy sú výborný prechod od tradičného použitia techniky k voľnejšej, kreatívnej tvorbe nielen vo forme, ale aj možnosťou využitia netradičných materiálov.
Tatianareštaurátorka, učiteľka ZUŠ, absolventka online kurzov paličkovania a online workshopov
Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čas, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie neide jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.
Jarunka MiškováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie.!?Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!
Evka BrosováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"

Kto vás online klubom sprevádzať?

Napísala som série online kurzov, v ktorých sa tvorí, farbí, maľuje, paličkuje a recykluje. Okolo nich priebežne vznikali skupiny ľudí, ktoré by si boli prospešnejšie a funkčnejšie, keby o sebe vedeli. Preto som sa rozhodla spojiť všetky online kurzy a ich účastníkov  do jedného systému, kde je možné vytvoriť spoločné zázemie pre podporu a rozvoj tvorenia aj tvorby.

Viem, čo to obnáša trvalo sa venovať tvorbe a akými výzvami autor prechádza. Online kurzy, ktoré som vytvorila sú základom pre vznik online klubu „MAJME ČAS na to, čo nás baví“ a skúsenosti, ktoré mám z procesu predchádzajúcej aj súčasnej tvorby zdieľam  s členmi online klubu v časti venovanej kreativite.

Ivana Gemzická

 

Ako dlhé je členstvo v klube a čo ďalej

Úvodné členstvo v online klube za 2,- EURá  je na 7 dní. Dva dni pred uplynutím tohoto času vám príde email s informáciou, že svoje členstvo môžete ukončiť alebo automaticky predĺžiť.

 • Pre automatické predĺženie členstva nemusíte robiť nič, mesačné členské 27,- EUR vám bude odúčtované z tej platobnej karty, z ktorej ste uhradili sumu 2,- EURá. Členstvo vám bude z karty odúčtovávané 1 x mesačne.
 • Pre ukončenie členstva je treba napísať mi informáciu na email info@ivanagemzicka.eu a ja vám spätne potvrdím, že sme členstvo ukončili.

Vyskúšajte  online klub MAJME ČAS na to, čo nás baví na 7 dní len za 2 EUR

ZÍSKAJTE SVOJ VSTUP DO ONLINE KLUBU

OBJAVTE NOVÉ HOBBY A RELAX !

Získajte prvých 7 dní za 2,- EUR, ďalej potom 27,- EUR za mesiac. 
Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť.