Ako prebieha online workshop

Online workshop začína 3. apríla a trvá 6 dní. Má štyri časti. V priebehu šiestich dní Vám prídu štyri videá a pracovné návody, ktoré budú počast týchto dní voľne prístupné. Venovať sa budeme tuženiu, čipke, modelovaniu a farbeniu. Téma je tentoraz – “Na balkóne”.

Čo Vás čaká

Počas týchto dní sa môžete spontánne pridať, alebo si urobiť poznámky a prípravu pre Vaše vlastné projekty. V prvej časti si povieme, čo konkrétne budeme potrebovať. Vzhľadom k téme, si môžete zatiaľ pozrieť, či máte v zásobách zvyšky čipiek, látky z prírodných materiálov, kamienky a sklenené korálky. Ak paličkujete – pripravte si aj voľný valec a paličky. Jedna časť bude paličkovanie čipky

Čo je Powertex?

Prírodné materiály budeme tužiť tužidlom Powertex. Powertex stuží  akýkoľvek prírodný materiál – textil alebo papierovinu a dokonale tiež priľne na drsnejší  povrch – napríklad drevo, kartón, kameň, betón, piesok . Jediné, čo nestuží je plast. Suchý na dotyk je po 2 hodinách. K úplnému vytvrdnutiu dochádza po 2 až 6 týždňoch. V online workshope si ho predstavíme.

Program online workshopu

3.4.2018 – Video 1 – Návrh projektu
4.4.2018 – Video 2 – Paličkovanie čipky
6.4.2018 – Video 3 – Tuženie
8.4.2018 – Video 4 – Záverečné modelovanie

Prihlásenie na online workshop

Prvý online workshop už máme za sebou, ak Vás zaujíma, kedy bude ďalší – napíšte mi »

Teším sa na Vás!
Majte sa krásne a majte na seba čas,

– Ivanka

 

Ivana Gemzická

Autorka projektu MAJME ČAS, ebooku “Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár”>> a online textilných dielní na weboch “Paličkovanie ON-LINE”>>, “Hodváb ON-LINE”>> a “ART-RECY-FÓRUM”>>

Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu.
Môj príbeh si prečítate tu >>

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • KREATIVITA ako LIEK

    Stiahnite si 6 liečivých trikov s okamžitým účinkom »

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • Facebook
  • Batikovacie farby na hodváb – Acid Dyes

  • Batikovacie farby na bavlnu – Procion MX